USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Novotel Puerto Montt

Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

61

Novotel Puerto Montt 4*

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Hotel przyjazny dzieciom

Łóżeczka dla dzieci

 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Wygodny hotel Novotel Puerto Montt znajduje się mniej niż 7 min pieszo od takich galerii handlowych jak Centrum handlowe Mall Paseo Costanera oraz zapewnia gościom restaurację i obszar handlowy. Ten wygodny hotel oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.

W pobliżu warto odwiedzić takie atrakcje jak Puerto Montt Historical Museum Juan Pablo II oraz Valle Volcanes, zlokalizowane tylko 1 km i 2 km od tego hotelu odpowiednio. W bliskiej odległości od Novotel leży Cathedral of Puerto Montt, znane miejsce kultu. Popularne Muzeum Casa del Arte Diego Rivera i Plaza de Armas znajdują się tylko 5 min spacerem od obiektu noclegowego. Hotel znajduje się o rzut kamieniem od przystanku O'Higgins/Benavente.

Ten 4-gwiazdkowy obiekt proponuje 96 pokojów, a niektóre z nich wyposażone są w sejf, balkon i garderobę. Pokoje wyposażono w oddzielną toaletę i prysznic. Posiadają również prywatne łazienki.

Restauracja Mammaterra jest blisko hotelu Novotel Puerto Montt, w odległości 50 metrów.

  • Lokalne atrakcje
  • Casa Pauly
    500 m
  • Escultura Sentados Frente al Mar
    350 m
  • Monumento a la Colonización Alemana
    250 m
  • Katedra w Puerto Montt
    400 m
  • Hoyts
    50 m
  • Catango
    600 m
  • Km Zero of the Carretera Austral
    200 m
  • Museo Antonio Felmer
    250 m
  • Lotniska
  • Lotnisko El Tepual
    17 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Przyjazny zwierzętom
  • Ochrona całodobowa
  • Kawiarnia
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice

Usługi rekreacyjne

  • Plaża
  • Centrum fitness

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Kącik dzienny
  • Przebieralnia
  • Prasowanie
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
  • Łóżeczka dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży 4-gwiazdkowy hotel Novotel Puerto Montt?

    Podróż od 4-gwiazdkowego hotelu Novotel Puerto Montt do centrum miasta zajmuje 5 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko El Tepual od hotelu Novotel Puerto Montt?

    20-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem El Tepual a hotelem Novotel Puerto Montt.
  • 🚗

    Czy znajdę parking w hotelu Novotel Puerto Montt?

    Goście hotelu Novotel Puerto Montt mogą skorzystać z parkingu.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z 4-gwiazdkowego hotelu Novotel Puerto Montt?

    Goście 4-gwiazdkowego hotelu Novotel Puerto Montt powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi 90 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Novotel Puerto Montt, Chile

Juan Soler Manfredini 81 Los Lagos, Puerto Montt, Chile

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © loslagoshoteles.com

All rights reserved